" W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, ale o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. "

Mahatma Gandhi

Shirodhara - masaż głowy 

odnowa emocjonalno-mentalna

uwalnia od napięć i stresu

bony podarunkowe - Dzień Kobiet

miłość, radość, harmonia pochodzą z serca Kobiety

 

 

olej sezamowy

z natury rozgrzewający

wspomaga oczyszczanie z toksyn

Namaste, to tradycyjne hinduskie przywitanie, pozdrowienie. Słowo wzięło się z połączenia dwóch wywodzących się z Sankrytu członów: 'namah' i 'te'. 'Namah' ma kilka znaczeń: pochylać się, kłaniać, itp. 'Te' oznacza 'ty'. Zatem słowo 'Namaste' dosłownie tłumaczone znaczy "Pokłon Tobie". 

Zatem Namaste nasi Goście...

 

Katarzyna Miksa

Założycielka Centrum Masaży i Ajurwedy, która przygodę z masażami zaczęła w 2009 roku w Szczecinie, gdzie uczestniczyła jako "model" na kursie masaży polinezyjskich. Od tamtego czasu poznała wielu wspaniałych ludzi zajmujących się naturalnymi drogami dbania o zdrowie oraz wielu wspaniałych nauczycieli, od których się uczy, czerpie wiedzę i inspirację m.in. Maria Koszucka-Dębicka (Poznań), Kanya Krongboon (Tajlandia), Garima Khajanchi (Indie), Elżbieta Żuk-Widmańska (Warszawa), Łukasz Mazurek (Szczecin), Marta Targońska (Warszawa), Władysław Batkiewicz (Poznań). Ukończyła szkolenia u wyżej wymienionych nauczycieli oraz kurs masaży orientalnych i ajurwedyjskich w Akademii Masażu i Ayurvedy Karuna w Rytlu. Centrum otworzyła w 2012 roku, wykonuje w nim wszystkie masaże, które są w ofercie oraz terapię w dźwiękach grających mis z Nepalu. 

 

Hearts World Wide Foundation

Na przełomie kwietnia i maja 2013 r. wspierałam swoją wiedzą, umiejętnościami i sercem wieloosobową ekipę specjalistów z różnych dziedzin przy zorganizowanym w jednym z mieleńskich ośrodków turnusie rehabilitacyjnym. Turnus został zorganizowany dzięki działalności fundacji Joanny Łysiak. Wiele potrzebujących osób, które przyjechały z wielu zakątków Polski i Europy otrzymały pomoc na bardzo wysokim poziomie. Prócz zabiegów uczyliśmy ich jak mogą radzić sobie po powrocie domu, co i jak robić by polepszyć stan zdrowia swój, czy bliskich. Swoją osobą wspierałam turnus masażami i zabiegami ajurwedyjskimi.

Od 2015 r. wspieramy fundację osadzoną już na stałe w Koszalinie.

 

Karta Dużej Rodziny

W styczniu 2014 r. dołączyliśmy do grona regionalnych przedsiębiorców wspierających koszalińskie duże rodziny. Jesteśmy zaszczyceni mogąc brać udział w takim programie. W ramach naszego wparcia oferujemy 20% rabatu na wszystkie masaże oraz zabiegi dostępne w naszej ofercie. Według regulaminu programu, przy chęci skorzystania ze swojej karty konieczne jest okazanie dowodu tożsamości tj. dowodu osobistego, legitymacji szkolnej/studenckiej. Rabat na Kartę Dużej Rodziny nie łączy się z innymi promocjami i nie obejmuje karnetów.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy Karty Dużej Rodziny, zarówno rodziców, jak i dzieci/młodzież potrzebujących lub chcących skorzystać z naszej oferty.

 

Karta Seniora

W kwietniu 2016 r. dołączyliśmy do grona regionalnych przedsiębiorców wspierających koszalińskich seniorów. Jesteśmy zaszczyceni mogąc brać udział w takim programie. W ramach naszego wparcia oferujemy 20% rabatu na wszystkie pojedyncze masaże i terapie dźwiękiem oraz 10% na aromaterapie. Według regulaminu programu, przy chęci skorzystania ze swojej karty konieczne jest okazanie dowodu tożsamości tj. dowodu osobistego. Stały rabat na Kartę Seniora nie łączy się z innymi promocjami i nie obejmuje karnetów.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy Karty Seniora, potrzebujących lub chcących skorzystać z naszej oferty.

 

Dawcom w Darze

Akcja trwa od roku 2007. Jest to autorska, prywatna i niekomercyjna inicjatywa Kuby Terakowskiego, którą zajmuje się sam, w czasie wolnym. A my od października 2015 r. dołączamy z naszą pomocą. Wyróżniamy i zapraszamy zasłużonych Honorowych Dawców Krwi na stałą ofertę promocyjną. Od nas dla Was drobny upominek za Wasze dary dla innych (20% rabatu na wszystkie masaże oraz terapie dźwiękiem oraz 10% rabatu na aromaterapie). Rabat w ramach akcji "Dawcom w Darze" nie łączy się z aktualnymi innymi promocjami.

Zniżki przyznawane są na podstawie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi, pod warunkiem, że od ostatniego pobrania minął nie więcej niż rok.